به گزارش چنارنیوز به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف کازرون و کوه‌چنار، آیین افتتاح گمرک منطقه ویژه اقتصادی کازرون با حضور مدیرکل گمرکات و مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان فارس، نماینده کازرون و کوه‌چنار، امام جمعه و فرماندار ویژه کازرون و جمعی از مردم و مسوولین در محل گمرک منطقه ویژه اقتصادی کازرون برگزار شد.

در این مراسم فریدون عباسی دوانی نماینده کازرون و کوه‌چنار با تاکید بر اینکه استقرار گمرک منطقه ویژه اقتصادی ابتدای مسیر است و با زیرساخت‌های لازم و مشارکت سرمایه گذاران شاهد توسعه اقتصادی و صنعتی خواهیم بود و همچنین با مشارکت مردمی می توانیم مشکلات متعددی را حل کنیم، به بیان بخشی از اقدامات صورت گرفته جهت ارتقا و رفع مشکلات کازرون و کوهچنار پرداخت: طی مذاکرات صورت گرفته، نظام مهندسی کشور آمادگی آموزش کشت گیاهان جدید و پرورش حیوانات در این منطقه را اعلام کرده است.

عباسی دوانی اظهار داشت: بنا شده تا با همکاری شرکت‌ کسب و کار رضوی، الگوهای موفقی که در استان‌های سیستان و بلوچستان و خوزستان برای اشتغال خرد انجام شده است، در کازرون و کو‌هچنار استفاده خواهد شد.

او با اشاره به اینکه در زمینه جذب سرمایه‌گذار در منطقه پیگیری‌هایی شده است گفت: با همکاری و همدلی مردم و مسوولین در شهرستان، استان و کشور بوده است که در زمینه افتتاح گمرک پیش رفتیم و موجب رفع مشکلات پیش رو در جهت راه اندازی این منطقه اقتصادی شد.

نماینده کازرون و کوه‌چنار با اشاره به مطالبات مردمی منطقه بیان داشت: با پیگیری ها و مذاکرات انجام شده در جهت راه اندازی بیمارستان امام علی (ع)، ان‌شاءالله به زودی اقداماتی در زمینه بهره برداری انجام خواهد شد. از سویی دیگر پادگان امام رضا(ع) را بنا داریم به محلی برای پادگان آموزشی نیروی انتظامی تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

15 − هفت =

فهرست